Midland

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Автокомплект рація Midland M- 10 антена Midland Mini Mobile та шахта
Автомобільна рація Midland M-10 радіостанція відмінно підійде для далекобійників. Рація далекобійників Midland M- 10 працює в діапазоні частот 27 МГц AM / FM. (Є нулі п'ятірки). Midland M-10 має приймач супергетродін подвійного перетворення! Купити автомобільну рацію Midland M- 10, Ви завжди..
4,680 грн
Автомобільна портативна радіостанція Midland Alan 42 DS
Автомобільна рація портативна Midland Alan 42 DS, перша серед переносних сібі рацій! Ви завжди будете на зв'язку навіть в в місцях з поганим зв'язком! Alan 42 DS працює в діапазоні частот 26.965 - 27.405 МГц. Рація далекобійників Midland Alan 42 DS, не потрібно бути підв'язаним до машини щоб бути..
4,875 грн
Антена автомобільна Midland Funk 150
Антена Midland Funk 150 - для автомобільної радіостанції CB (СІ БІ) діапазону 27 мГц. CB антена Midland Funk 150 має довжину 150 см. Купити антену Midland Funk 150, ви завжди може в нашому магазині! Характеристики антени:      Робоча частота: 26-28 МГц  &..
1,599 грн
Антена автомобільна Midland Lux 1000-s
Антена Midland Lux 1000-s - для автомобільної радіостанції CB (СІ БІ) діапазону 27 мГц. CB антена Midland Midland Lux 1000-s має довжину 1150 cм. Купити автомобільну антену Midland Lux 1000-s, ви завжди може в нашому магазині! Характеристики антени:      Робо..
1,872 грн
Антена автомобільна Midland Mini Mobile
Антена Midland Mini Mobile - для автомобільної радіостанції CB (СІ БІ) діапазону 27 мГц. CB антена Midland Mini Mobile має довжину 68cм. Антена Midland Mini Mobile, має спеціальні кільця на котушці, які служать для настройки її в резонанс. Це спрощує процес установки антени на автомобіль і п..
1,396 грн
Антена на магніті Midland Funk 90 (90см)
Антена cb Midland Funk 90 - для автомобільної радіостанції CB (СІ БІ) діапазону 27 мГц. CB антена Midland Midland Funk 90 має довжину 90 см.   Придбати автомобільну антену Midland funk 90, ви завжди можемо у нашому магазині!   Характеристики антени:   Ро..
1,299 грн
Гарнітура Midland ma21-L
Гарнітура для рації Midland, допоможе зробити використання рації зручнішим. Гарнітура має 2 піновий роз'єм Midland. Гарнітура оснащена кріплення до одягу, і окремою кнопкою ptt. У ній є функція активації голосом (не потрібно руками буде натискати кнопку для передачі) і шумопонижувач. Гарніту..
546 грн
Зовнішній динамік Midland AU-25e рації автомобільної
Зовнішній динамік Midland AU-25e від італійського виробника для рації автомобільної, зручний аксесуар якщо Вам не вистачає гучності штатного дінамікаі в кабіні авто, якщо багато шуму, динамік справляється з поствленной завданням. Динамік Midland має кабель довжиною в 1,8 м, що дає його легке розм..
527 грн
Зовнішній динамік Midland AU-30 (12Вт шумодав)
Зовнішній динамік Midland AU-30 від італійського виробника для рації автомобільної, зручний аксесуар якщо Вам не вистачає гучності штатного дінамікаі в кабіні авто, якщо багато шуму, динамік справляється з поствленной завданням. Динамік Midland Au30, має потужність 12 Вт і шумопонижувач, так само..
702 грн
Рація Midland 88
Автомобільна рація Midland 88, новинка 2021р. Відмінно підійде для далекобійників, так само можна без переробок встановлювати в легковий автомобіль, за допомогою шахти тримачана присоску. Midland 88 має інтегрованим перетворювач для роботи в 12В і 24В, не потрібно окремо вииводіть 12В. Підтримка ..
5,577 грн
Рація Midland Ct 590S двохдіапазонна
Рація MIDLAND CT 590S – дводіапазонна рація. Піші походи, страйкбол, альпінізм, полювання – з усіма цими завданнями радіостанція впорається на «відмінно»! Завдяки потужним комплектуючим рекомендована до використання будівельникам, складським працівникам, промисловим альпіністам, співробітникам ох..
2,106 грн
Рація Midland Ct 990EB 10W водонепроникна
Рація Midland Ct 990EB - це двохдіапазонна радіостанція зі ступинем захисту IP67, що дозволяє використовувати її в екстремальних погодних умовах, оскільки вона захищена від пилу і води на глибині до одного метра протягом 30 хвилин. Рація Midland Ct 990 EB має кольоро..
5,499 грн
Рація Midland G7 Pro
Рація MIDLAND G7 PRO - радіостанція для любителів активного способу життя. Піші походи, страйкбол, альпінізм, полювання - з усіма цими завданнями радіостанція впорається на «відмінно»! Завдяки потужним комплектуючих рекомендована до використання будівельникам, складськими працівникам, промисловим..
3,693 грн
Рація Midland G7 Pro
Рація MIDLAND G7 PRO - радіостанція для любителів активного способу життя. Піші походи, страйкбол, альпінізм, полювання - з усіма цими завданнями радіостанція впорається на «відмінно»! Завдяки потужним комплектуючих рекомендована до використання будівельникам, складськими працівникам, промисловим..
2,200 грн
Рація Midland G9 Pro
Рація MIDLAND G9 PRO – радіостанція для любителів активного способу життя. Піші походи, страйкбол, альпінізм, полювання – з усіма цими завданнями радіостанція впорається на «відмінно»! Завдяки потужним комплектуючим рекомендована до використання будівельникам, складським працівникам, промисловим ..
2,808 грн
Рація Midland M ZERO Plus
Автомобільна рація Midland M Zero + радіостанція відмінно підійде для далекобійників. Рація далекобійників Midland M Zero Plus працює в діапазоні частот 27 МГц AM / FM. (Є нулі / п'ятірки). Midland M ZERO PLUS має малі габаритні розміри, що зручно для уставновкі як у вантажній так і легковий..
2,625 грн
Рація Midland M- 10
Автомобільна рація Midland M-10 радіостанція відмінно підійде для далекобійників. Рація далекобійників Midland M- 10 працює в діапазоні частот 27 МГц AM / FM. (Є нулі п'ятірки). Midland M-10 має приймач супергетродін подвійного перетворення! Купити автомобільну рацію Midland M- 10, Ви завжди..
3,120 грн
Рація Midland M- 20
Автомобільна рація Midland M-20 радіостанція відмінно підійде для далекобійників. Midland M-20 має приймач супергетродін подвійного перетворення! Рація далекобійників Midland M- 20 працює в діапазоні частот 27 МГц AM / FM. Купити автомобільну рацію Midland M- 20, Ви завжди можете в нашому ма..
3,393 грн
Рація Midland XT70
Рація Midland XT70 - це повний комплект для активного использование. У комплекта Midland XT70 входить гарнітури 2шт з активним шумодава, функцією vox і з клавішею ртт. Разом дешевше! Рація MIDLAND XT70 - радіостанція для любителів активного способу життя. Піші походи, страйкбол, альпініз..
3,549 грн
Тангента Midland 4 pin
Тангента для рації Midland 100PLUS-B, 203, M-10, або інших які мають 4 піна. Мікрофон має якісний звук і надійний провід. Купити тангенту Midland, Ви завжди зможете в нашому магазині.! ..
826 грн
Тангента Midland dual mike 4 pin
Тангента для автомобільних рацій, Midland dual mike 4 pin, це тангента подвійної дії з можливістю аналогової передачі і через програму CBTalk App. Характеристики:     Функція Hands-Free для відповіді на дзвінки     Можливість прослуховування музики..
4,095 грн
Тангента Midland dual mike 6 pin
Тангента для автомобільних рацій, Midland dual mike 6 pin, це тангента подвійної дії з можливістю аналогової передачі і через програму CBTalk App. Характеристики:     Функція Hands-Free для відповіді на дзвінки     Можливість прослуховування музики..
4,095 грн
Тангента Midland Mike М-20 на 6 кантактів
Тангента для автомобільніх рацій Midland М-20 або інших на 6 пінів, має якісний звук і надійний провід. Тангента на 6 контактів підходить для рації для більшості рацій мають роз'єм на 6 контактів. Купити тангенту Midland Mike М-20 на 6 кантактів, Ви завжди зможете в нашому магазині. ..
675 грн