3F UL GEAR

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Намет одномісний 3F Ul Gear Lanshan 1 15D 3 season коричневий
Опис намети 3F Ul Gear Lanshan 1 15D коричневої: Намет, в якій поміщається одна людина. Характеризується своєю надзвичайною легкістю, добре захищена від пошкоджень, може бути використана в теплу пору року. Призначена для туризму та активного відпочинку навесні, влітку і восени. Особливості мод..
179 821 грн
Плащ-дощовик 3F Ul Gear Poncho 15D блакитний
Опис плаща-дощовика 3F Ul Gear Poncho 15D блакитного: Плащ призначений для захисту від дощових опадів. Його особливості: надзвичайна легкість, наявність місця для розміщення рюкзака позаду, комфортна застібка, капюшон з затяжками. Модель забезпечує комфорт і надійний захист під час походів, по..
33 670 грн
Стілець розкладний 3F Ul Gear сірий
Опис розкладного стільця 3F Ul Gear сірого: Стілець з розкладною конструкцією, має надзвичайно легку вагу і компактні розміри. Каркас зроблений з міцного алюмінію. У складеному вигляді поміщається буквально в кишеню. Забезпечує комфорт під час перебування на природі - наприклад, на пікніках, в..
17 020 грн
Трекінгова палиця алюмінієва 3F Ul Gear A1 Aluminum 
1шт.
Опис трекінгових палиць 3F Ul Gear A1 Aluminum 1 шт: Трекінгові палиці характеризуються ультралегкістю, зручністю, високою якістю виготовлення. Вони призначені для занять трекінгом. Трекінгова палиця складається з трьох секцій, має незначний розмір в складеному вигляді. Приємна на дотик м'яка ..
29 600 грн
Чохол для спальника 3F Ul Gear Tyvek з блискавкою
Опис чохла для спального мішка 3F Ul Gear Tyvek із застібкою: Чохол призначений для спального мішка. Характеризується стійкістю до вологи, виготовлений з використанням матеріалу DuPont TYVEK. Це не що інше, як мембранна тканина з хорошою здатністю пропускати через себе повітря. Стійкий до воло..
36 630 грн
3F UL GEAR