Product filter
Price 220 - 1524 грн
Stock Status i
Specify the desired state of stock
Manufacturer i
Specify the desired manufacturer

Газові балончики

Газові балончики

Газовий балончик - це спосіб защет себе легально. Так як газовий балончик це не летальну засіб для самозахисту, його може застосовувати кожен, від дитини до дорослого.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Баллон Sabre Red Home Defender 575 г для оселі (гелевий)
Балон Sabre Red Home Defender - є гелевим, який має перевагу перед іншими газовими балончиками: вітер практично не впливає на струмінь гелю і має велику дальність дії (до 8 метрів в даній моделі), більш точно уразити ціль набагато точніше, не зачіпаючи тих хто поруч. Для будинку, при..
1 524 грн
Балон газовий Sabre Red Bear Attack Deterrent 305 г
Газовый балончик Sabre Red Bear Attack Deterrent 305 г: Концентрація діючої речовини була підвищена майже в 2 рази, що в поєднанні з високою швидкістю розпилення і обсягом гарантує доставку "ударної" дози в бік агресора. Дана модель ефективна на відстані до 6 метрів і діє 7 с..
1 513 грн
Балон газовий Sabre Red Compact 36г струйний з кліпсою
Незважаючи на мініатюрні розміри, цей перцевий балончик надзвичайно потужний і ефективний – ідеально підходить для щоденного носіння й самозахисту від агресивних тварин.   Газовий балончик струйний Sabre Red Compact 36 г:  Активний компонент балончика - натуральна витяж..
220 грн
Балончик газовий Sabre Red Cyclist 47г струйний (з велокріпленням)
Газовый балончик Sabre Red Bear Attack Deterrent 305 г: Газовий балончик Sabre Red Cyclist 47г - відмінно поойдет для велосепедістов і не тільки, людей що часто піддаються нападам з боку агресивних собак. Для захисту в разі загрози, дана модель балона оснащена спеціальни..
373 грн
Балончик газовий Sabre Red Tactical Gel 81 г з чохлом
Балончик газовий Sabre Red Tactical Gel - є гелевим, які мають перевагу перед іншими газовим балончиками: вітер практично не впливає на струмінь гелю, і імеетют велику дальність дії (до 5 метрів в даній моделі). У комплекті з балона самозахисту, входить чохол. Дальність..
560 грн