Product filter
Price 82 - 2888 грн
Stock Status i
Specify the desired state of stock
Manufacturer i
Specify the desired manufacturer

Гарнитура для рации

Гарнитура для рации

Купити гарнітуру для рації, Ви завжди зможете в нашому магазині! Завжди в наявності гарнітурі для рацій Kenwood, Baofeng, Voyager, Midland. Підібрати гарнітуру або ларингофон для рації. Вибрати тангенту або динамік для сб рацій, наші співробітники завжди зможуть Вам допомогти в цьому питанні.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Bluetooth гарнітура Voyager Legend K2
Bluetooth гарнітура Voyager Legend K2, допоможе зробити використання рації зручнішим, за допомогою звичної гарнітури як у телефону, ви можете легко спілкуватися по рації на відстані, при цьому не взявши рацію навіть в руки! Відстань від рації до 10м, робить процес спілкування більш зручним і непо..
1 549 грн
Bluetooth гарнітура Voyager Legend M (для  Motorola, Puxing)
Bluetooth гарнітура Voyager Legend M, допоможе зробити використання рації зручнішим, за допомогою звичної гарнітури як у телефону, ви можете легко спілкуватися по рації на відстані, при цьому не взявши рацію навіть в руки! Відстань від рації до 10м, робить процес спілкування більш зручним і непом..
1 549 грн
Гарнітура 3 дротова EMC 7 для портативних радіостанцій Kenwood
Гарнітура прихованого носіння Kenwood EMC-7, допоможе зробити використання рації непомітним для оточуючих, все завдяки прозорому навушнику. Гарнітура Kenwood EMC-7 оснащена виносним мікрофоном з можливістю кріплення до одягу, і окремою кнопкою запуску розмови. Завдяки такому розподілу керуюч..
358 грн
Гарнітура Midland ma21-L
Гарнітура для рації Midland, допоможе зробити використання рації зручнішим. Гарнітура має 2 піновий роз'єм Midland. Гарнітура оснащена кріплення до одягу, і окремою кнопкою ptt. У ній є функція активації голосом (не потрібно руками буде натискати кнопку для передачі) і шумопонижувач. Гарніту..
440 грн
Гарнітура для рації Agent (виносна кнопка)
Гарнітура двухпровідна Agent, для рації Kenwood / Baofeng. Гарнітура вакуумна - зручно використовувати постійно, надійно фіксується, що не випадає, і схожа на звичайні навушники для телефону. Має виносну кнопку з кріпленням на палець або частину одягу. Зручно для прийому / передачі, не потрібно б..
330 грн
Гарнітура для рації Baofeng BF-T1, Voyager Connect
Гарнітура однопровідна для рації Baofeng BF-T1, допоможе зробити використання рації зручнішим. Гарнітура має 1 піновий роз'єм 3,5. Гарнітура оснащена кріплення до одягу, і окремою кнопкою запуску розмови. Гарнітура рації, працює на прийом і передачу. Має завушник для зручного носіння. Сумісн..
87 грн
Гарнітура для рації Kenwood / Baofeng
Гарнітура однопровідна для рації Kenwood / Baofeng, допоможе зробити використання рації зручнішим. Гарнітура має стандартний 2 піновий роз'єм Kenwood. Гарнітура оснащена кріплення до одягу, і окремою кнопкою запуску розмови. Гарнітура рації, працює на прийом і передачу. Має завушник для зручного ..
83 грн
Гарнітура для рації Kenwood / Baofeng вакуумна на 1 вухо
Гарнітура двухдротова для рації Kenwood / Baofeng, вакуумна - зручно використовувати постійно, надійно фіксується, що не випадає, і схожа на звичайні навушники для телефону. Гарнітура має стандартний 2 піновий роз'єм Kenwood. Гарнітура рації оснащена кріплення до одягу, і окремою кнопкою запуску ..
218 грн
Гарнітура для рації Kenwood / Baofeng з зачепом
Гарнітура однопровідна для рації Kenwood / Baofeng, допоможе зробити використання рації зручнішим. Гарнітура має стандартний 2 піновий роз'єм Kenwood. Гарнітура оснащена кріплення до одягу, і окремою кнопкою запуску розмови. Гарнітура рації, працює на прийом і передачу. Має завушник для зручного ..
87 грн
Гарнітура для рації Kenwood вакуумна 2 навушника (біла)
Гарнітура двохпровідна для рації Kenwood / Baofeng, вакуумна - має два навушника, для кращої чутності в місці де велика шумність, так само для скритності використання, а саме, схожа на звичайні навушники. Гарнітура має стандартний 2 піновий роз'єм Kenwood. Гарнітура рації оснащена кріплення д..
248 грн
Гарнітура для рації Kenwood вакуумна 2 навушника (чорна)
Гарнітура двохпровідна для рації Kenwood / Baofeng, вакуумна - має два навушника, для кращої чутності в місці де велика шумність, так само для скритності використання, а саме, схожа на звичайні навушники. Гарнітура має стандартний 2 піновий роз'єм Kenwood. Гарнітура рації оснащена кріплення д..
248 грн
Гарнітура для рації Kenwood вакуумна 2 навушника (чорна)
Тангента для рації Kenwood KMC-21, має хорошу якість матеріалів та добру якість звуку. Тангенту, зручно використовувати якщо ви займаєтеся спортом або використовуєте рацію в автомобілі, товстий і м'який кабель, роблять рацію більш універсальною при використанні тангенти. Завдяки кнопці прийому пе..
248 грн
Гарнітура для рації Motorola
Гарнітура однопровідна для рації Motorola, допоможе зробити використання рації зручнішим. Гарнітура оснащена кріплення до одягу, і окремою кнопкою запуску розмови. Гарнітура рації Motorola, працює на прийом і передачу. Сумісна з усіма раціями з роз'ємом на 2.5мм Motorola, Motorola ТLKR T40, M..
87 грн
Гарнітура для рації Motorola з зачепом
Гарнітура однопровідна для рації Motorola, допоможе зробити використання рації зручнішим. Гарнітура оснащена кріплення до одягу, і окремою кнопкою запуску розмови. Гарнітура рації Motorola, працює на прийом і передачу. Має завушник для зручного носіння. Сумісна з усіма раціями з роз'ємом на ..
87 грн
Зовнішній динамік Midland AU-25e рації автомобільної
Зовнішній динамік Midland AU-25e від італійського виробника для рації автомобільної, зручний аксесуар якщо Вам не вистачає гучності штатного дінамікаі в кабіні авто, якщо багато шуму, динамік справляється з поствленной завданням. Динамік Midland має кабель довжиною в 1,8 м, що дає його легке розм..
432 грн
Зовнішній динамік Midland AU-30 (12Вт шумодав)
Зовнішній динамік Midland AU-30 від італійського виробника для рації автомобільної, зручний аксесуар якщо Вам не вистачає гучності штатного дінамікаі в кабіні авто, якщо багато шуму, динамік справляється з поствленной завданням. Динамік Midland Au30, має потужність 12 Вт і шумопонижувач, так само..
633 грн
Зовнішній динамік P-700 рації автомобільної
Зовнішній динамік P-700 для рації автомобільної, зручний аксесуар якщо Вам не вистачає гучності штатного дінамікаі в кабіні авто, якщо багато шуму, динамік справляється з поствленной завданням. Динамік має кабель довжиною в 1,8 м, що дає його легке розміщення в зручному для вас місці в авто. Штек..
317 грн
Зовнішній динамік рації автомобільної
Зовнішній динамік рації автомобільної, зручний аксесуар якщо Вам не вистачає гучності штатного динаміка в сі бі рації. Динамік має кабель довжиною в 3м, що дає його легке розміщення в зручному для вас місці в авто. Штекер підключення стандарт 3,5 мм.      Потужність 2В..
270 грн
КСВ метр Midland Kw505
КСВ-метр Midland KW505 - прилад для вимірювання ВЧ потужності радіостанцій, розрахованих на підключення навантаження 50 Ом, і КСВ антен сиби діапазону 27 МГц, з хвильовим опором 50 Ом. Прилад має два стрілочних індикатора, простий і зручний в роботі. Характеристики:    ..
963 грн
Ларингофон A 333175 K для портативних радіостанцій!
Ларінгафон A 333175 K для портативних радіостанцій, це професійна ларингофонова гарнітура прихованого носіння, з прозорим воздуховодом і великою зручною BOOM кнопкою, кнопка має надійне поворотне на 360 градусів кріплення Kenwood. Гарнітура A 333 175 K може бути підключена до радіостанцій: K..
1 155 грн
Ларингофон Kenwood EMP 3988
ЕMP 3988 професійна ларингофон гарнітура прихованого носіння з прозорим воздуховодом і великою зручною BOOM кнопкою, кнопка (діаметр 45 мм) має надійне поворотне на 360 градусів кріплення Kenwood. Ларингофонові гарнітури незамінні для застосування в умовах підвищеного шуму. Гарнітура ЕMP 398..
545 грн
Ларингофон TID-Elektronik (кевларовий шнур)
Ларингофон TID-Elektronik для рації, це професійна ларингофон гарнітура прихованого носіння, шнур якої виконаний з кевларової нитки (всередині шнура)! У свою чергу кевларовий шнур, володіє великими зусиллями до запобігання розриву дроту і в мінусову температуру - не замерзає як звичайні гумові шн..
979 грн
Програматор для портативних радіостанцій
Програматор для радіостанцій, підходить для всіх радіостанцій з 2х піновим роз'ємом Kenwood. Просто підключаєте через вхід для навушників і можете зашивати потрібні Вам частоти. Кабель програмування, дуже потрібні аксесуар якщо ви працюєте з різними раціями. Прошити рацію не складе ніяких труднощ..
165 грн
Тангента Baofeng
Тангента для рації Baofeng, має якісний корпус, гнучкий провід і хороший звук. Спікер мікрофон- зручно використовувати якщо ви займаєтеся спортом або використовуєте рацію в автомобілі, товстий і м'який кабель, далют рацію більш універсальною при використанні тангенти. Завдяки кнопці прийому перед..
207 грн
Тангента Midland 4 pin
Тангента для рації Midland 100PLUS-B, 203, M-10, або інших які мають 4 піна. Мікрофон має якісний звук і надійний провід. Купити тангенту Midland, Ви завжди зможете в нашому магазині.! ..
582 грн
Тангента Midland dual mike 4 pin
Тангента для автомобільних рацій, Midland dual mike 4 pin, це тангента подвійної дії з можливістю аналогової передачі і через програму CBTalk App. Характеристики:     Функція Hands-Free для відповіді на дзвінки     Можливість прослуховування музики..
2 888 грн
Тангента Midland dual mike 6 pin
Тангента для автомобільних рацій, Midland dual mike 6 pin, це тангента подвійної дії з можливістю аналогової передачі і через програму CBTalk App. Характеристики:     Функція Hands-Free для відповіді на дзвінки     Можливість прослуховування музики..
2 888 грн
Тангента Midland Mike М-20 на 6 кантактів
Тангента для автомобільніх рацій Midland М-20 або інших на 6 пінів, має якісний звук і надійний провід. Тангента на 6 контактів підходить для рації для більшості рацій мають роз'єм на 6 контактів. Купити тангенту Midland Mike М-20 на 6 кантактів, Ви завжди зможете в нашому магазині. ..
476 грн
Тангента Yosan для автомобільних рацій на 6 кантактів
Оригінальна тангента Yosan для автомобільніх рацій, має якісний звук і наджений провід. Тангента на 6 контактів, підходить для для більшості рацій мають роз'єм на 6 контактів. Купити тангенту Yosan, Ви завжди зможете в нашому магазині. ..
482 грн
Тангента для автомобільних рацій на 4 кантакта
Тангента для автомобільніх рацій, має якісний звук і наджений провід. Тангента на 4 контакти підходить для рації - k6122, Onwa і інших мають роз'єм на 4 контакти. Купити тангенту на 4 кантакти, Ви завжди зможете в нашому магазині. ..
303 грн
Тангента для автомобільних рацій на 6 кантактів
Тангента для автомобільніх рацій, має якісний звук і наджений провід. Тангента на 6 контактів підходить для рації для більшості рацій мають роз'єм на 6 контактів. Купити тангенту на 6 кантактів, Ви завжди зможете в нашому магазині. ..
303 грн
Тангента для автомобільної рації на 5 кантактов Alan 100 Plus
Тангента для автомобільніх рацій, має якісний звук і наджений провід. Тангента- на 5 контактів з оригінальним роз'ємом Alan 100 Plus має, товстий і м'який кабель. Купити тангенту на 5 кантактів, Ви завжди зможете в нашому магазині. Сумісна з раціями з роз'ємом на 5 контактів Alan та інш..
303 грн
Тангента для рації Quansheng QS-3
Тангента для рації Quansheng QS-3, має якісний звук і надійний провід. Тангенту- зручно використовувати якщо ви займаєтеся спортом або використовуєте рацію в автомобілі, товстий і м'який кабель, далют рацію більш універсальною при використанні тангенти. Завдяки кнопці прийому передачі, їй зручно ..
312 грн