Product filter
Price 327 - 2131 грн
Stock Status i
Specify the desired state of stock
Manufacturer i
Specify the desired manufacturer

ЛЦУ

ЛЦУ
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лазерний ліхтар MD44 - зелений промінь
Лазерний ліхтар MD44 з потужним лазером зеленого кольору це інноваційний продукт для мисливців, який дозволяє освітлити ціль на віддалених відстанях лазерним променем невидимим для тварин. Промінь світла, ліхтаря MD44, зеленого кольору невидимий для тварин, і не лякає дичину, вони спокійно стоя..
2 130 грн
Базовано на 1 відгуках.
Лазерний патрон калібру 12
Лазерний патрон калібру 12, застосовується для холодної пристрілки оптичних прицілів, коліматорних прицілів і інших пристроїв на нарізна зброя. За допомогою лазерного патрона, Ви зможете заощадити кошти на користування пороховими патронів! Патрон холодної пристрілки Accurate, має металевий к..
362 грн
Лазерний приціл  Laser Scope  під планку Weaver (зелений промінь)
Лазерний цілевказівник Laser Scope (зелений промінь)кріплення під планку Weaver / Picatinny, або на ствол, має колір променя - зелений, який набагато краще видно ніж червоний промінь! Регулюється по вертикалі і горизонталі. Комплектується як тактичної кнопкою, так і стаціонарної! Купити л..
909 грн
Лазерний приціл JG 10 на планку Weaver 21 мм (червоний промінь)
Лазерний приціл JG-10 встановлюється на планку Weaver/Picatinny 21 мм, завдяки своїм компактним розмірам і малій вазі, відмінно підійде для установки на пістолет та інші види зброї!   Купити лазерний приціл JG 10, ви завжди можете в нашому магазині!   Технічні ..
670 грн
Лазерний приціл JG-2 на планку 11/21мм
Для швидкого наведення на ціль, використовують  лазерний приціли  (ЛЦУ). Лазерний приціл JG-2 має червоний промінь лазера, універсаль не кріплення 11мм і 21мм. У комплекті штатна і виносна тактична кнопка. Купити ЛЦУ, Ви завжди зможете в нашому магазині. Технічні характер..
327 грн
Лазерний приціл JG8A (зелений крепление 11/21мм)
Лазерний приціл необхідний для швидкого наведення зброї на ціль. Лазер JG8 має зелений промінь, довжина хвилі: 532 нм. Лазерний покажчик цілі, має регулювання за допомогою гвинтів в корпусі ЛЦВ, по вертикалі і горизонталі. Приціл лазерний, виконаний з анодованого алюмінію, корпус стійкий до ударі..
841 грн
Лазерний приціл Laser Scope 500-R
Лазерний приціл Laser scope необхідний для швидкого наведення зброї на ціль. Приціл Laser scope має червоний промінь лазера, довжина хвилі: 532 нм. Лазерний покажчик мети, має регулювання за допомогою гвинтів поправки в корпусі ЛЦВ, по вертикалі і горизонталі.   Приціл лазерний, вико..
705 грн
Лазерний приціл Laser Scope 501 (зелений промінь)
Лазерний цілевказівник Laser Scope 501 поставляється з двома кріпленнями, універсальним і під планку Weaver/Picatinny. Колір променя - зелений, що набагато краще видно ніж червоний! Регулюється по вертикалі і горизонталі. Комплектується як тактичної кнопкою, так і стаціонарної!   ..
690 грн
Лазерний приціл Laser Scope 513
Лазерний цілевказівник LaserScope 513 під планку 11/21 та на ствол. має колір променя - червоний! Регулюється по вертикалі і горизонталі. Комплектується приціл лазерний як тактичної кнопкою, так і стаціонарної! Корпус з алюмінієвого сплаву (силумін). Купити лазерний приціл LaserScope 513"..
596 грн
Лазерний приціл Laserscope 501 з двома кріпленнями (Червоний луч)
Лазерний приціл Laser Scope 501 поставляється з двома кріпленнями, універсальним і під планку Weaver/Picatinny. Колір променя - червоний. Регулюється по вертикалі і горизонталі. Комплектується тактичної виносної кнопкою, так і стаціонарної!   Купити лазерний приціл Laser Scope 5..
600 грн
Лазерний приціл mini Laser на планку 21мм (пістолетний)
Лазерний приціл Laser необхідний для швидкого наведення зброї на ціль. Приціл встановлюється на планку Weaver/Picatinny 21 мм, завдяки своїм компактним розмірам і малій вазі, відмінно підійде для установки на пістолет та інші види зброї!   Лазер Laser scope має черв..
369 грн
Лазерний приціл NcStar
Лазерний приціл необхідний для швидкого наведення зброї на ціль. Лазер NcStar має червоний промінь, довжина хвилі: 650 нм. Лазерний покажчик мети, має регулювання за допомогою гвинтів в корпусі ЛЦВ, по вертикалі і горизонталі. Приціл лазерний, виконаний з анодованого алюмінію, корпус стійкий до у..
398 грн
Лазерний приціл YH 211
Лазерний приціл необхідний для швидкого наведення зброї на ціль. Лазер YH211 має червоний промінь, довжина хвилі: 650 нм. Лазерний покажчик цілі, має регулювання за допомогою гвинтів в корпусі ЛЦВ, по вертикалі і горизонталі. Приціл лазерний, виконаний з анодованого алюмінію, корпус стійкий до уд..
341 грн
Лазерний приціл YH 211 на ствол
Лазерний приціл необхідний для швидкого наведення зброї на ціль. Лазер YH211 має червоний промінь, довжина хвилі: 650 нм. Лазерний покажчик цілі, має регулювання за допомогою гвинтів в корпусі ЛЦВ, по вертикалі і горизонталі. Приціл лазерний, виконаний з анодованого алюмінію, корпус стійкий до уд..
341 грн