Totem

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Намет Totem POP UP 2 (v2)
Опис намета Totem POP UP 2 (v2): Двомісний намет Totem Pop UP 2 C автоматичним каркасом. Легка двомісна одношарова намет тунельного типу з автоматичною системою установки типу»вісімка". Призначена для нетривалих аматорських походів вихідного дня в теплу пору року і літнього відпочинку. Особли..
48 017 грн
Намет Totem Summer 2 Plus (v2)
Опис намета Totem Summer 2 Plus (v2): Легкий одношаровий літній двомісний намет з одним входом і просторим тамбуром для нетривалих походів вихідного дня і відпочинку на природі. Особливість: одношарова намет вхід спального відділення продубльований москітною сіткою великий вентиляційний ..
55 723 грн
Намет Totem Summer 3 (v2)
Опис намета Totem Summer 3 (v2): Легкий одношаровий літній тримісний намет для нетривалих походів вихідного дня і відпочинку на природі. Особливість: одношарова намет вхід спального відділення продубльований москітною сіткою великий вентиляційний клапан всі шви проклеєні Характеристика: Т..
42 237 грн
Намет Totem Summer 3 Plus (v2)
Опис намета Totem Summer 3 (v2): Легкий одношаровий літній тримісний намет з одним входом і просторим тамбуром для нетривалих походів вихідного дня і відпочинку на природі. Особливість: одношарова намет вхід спального відділення продубльований москітною сіткою великий вентиляційний клапа..
63 393 грн
Намет Totem Summer 4 (v2)
Опис намета Totem Summer 4 (v2): Легкий одношаровий літній чотиримісний намет для нетривалих походів вихідного дня і відпочинку на природі. Особливість: одношарова намет вхід спального відділення продубльований москітною сіткою великий вентиляційний клапан всі шви проклеєні Характерист..
49 906 грн
Намет Totem Summer 4 Plus (v2)
Опис намети Totem Summer 4 (v2): Легкий одношаровий літній чотиримісний намет з одним входом і просторим тамбуром для нетривалих походів вихідного дня і відпочинку на природі. Особливість: одношарова намет вхід спального відділення продубльований москітною сіткою великий вентиляційний кл..
72 914 грн
Намет Totem Tepee 3 (v2)
Опис намета Totem Tepee 3 (v2): Легкий літній намет з одним входом і невеликим тамбуром. Призначення: для нескладних коротких походів і відпочинку на природі. Час використання: з травня по вересень. Особливість: Двошаровий намет Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою Д..
67 209 грн
Намет Totem Tepee 4 (v2)
Опис намета Totem Tepee 4 (v2): Легкий літній намет з одним входом і невеликим тамбуром. Призначення: для нескладних коротких походів і відпочинку на природі. Час використання: з травня по вересень Особливість: Двошаровий намет Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою Два вент..
78 731 грн
Тент Totem Privat (душ/туалет)
Опис тенту Totem Privat (душ /туалет): Кемпінговий тент для установки душу або туалету. Може використовуватися під час кемпінгового відпочинку, на дачі і на різних виїзних заходах під відкритим небом. Особливість: Два вентиляційних вікна в куполі Дві сітчасті кишені для туалетного приладдя ..
61 614 грн
Totem